Ads Top

#Peekay Bollywood Filmi #AamirKhanPEEKAY
FİLM

PK'yı (Aamir Khan) kimsenin sormadığı aklına bile gelmeyeceği soruları sormaktadır. Bu sorular masum, çocukça sorular gibi görünse de cevap bulunması çok zor ve enteresandır. P.K.’in masum yaşamını gören insanlar kendi sıradan hayatlarını sorgulamaya başlarlar. P.K.’in yeni edindiği sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırılmış kalpleri onarır, öfkeli insanları dindirmeye uğraşır. Peekay’ın çocuksu merakı kendi ve bir çok insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bir şekilde anlatmaktadır. Ayrıca basit, eğlence dolu, gerçek bir aşk masalı da burada yaşanıyor. Aamir Khan’ın baş rolünü canlandırdığı PK filmi 2014 yılının en beğenilen Hint filmi olmuştur


Hayatımda izlediğim en anlamlı filmlerden olan bu film aynı zamanda hayatım boyunca unutmayacağım nadir filmlerden biridir. 

Hayranı olduğum Aamir Khan ve Bollywood sineması yine kendini yakışan bir film yapmış. Ne kadar filmde gülsen eğlensen de hayatında sorgulamadığın konuları sorgulamana ve hayatı anlamana yardımcı oluyor bunun yanında duygulandıran, ağlatan sahneleri dahi var. 

Bu filmi izlemediğiniz her dakika bir zaman kaybıdır diyerek filmin her dakikasının hayatınızda büyük izler bırakacağını söylemek isterim sizi bu filmi ve tüm Bollywood filmlerini öneririm özellikle de Aamir Khan'ın oynadığı filmleri.
FİLMDEN BİRKAÇ FOTOĞRAF;

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.