Ads Top

The Last Man On Earth (Dünya'daki Son Adam)

 


THE LAST MAN ON EARTH

Dizi


 The Last Man on Earth, dünyadaki son adamın hayatını ve maceralarını anlatan tek kamerayla çekilmiş bir komedi.   Phil Miller (Forte) bir zamanlar ailesini seven ve bankadaki işinden nefret eden sıradan biriydi, şimdi ise insanlığın son umudu. Dünyada sağ kalan başka birini daha bulabilecek mi? Bu başka kişinin dişi olmasını ümit etse çok şey mi istemiş olur?

    

  Dizi şuan 3. sezonunda ve kendini izlettirmeyi başarıyor. Diziyi yeni görmeme rağmen bölümlerini kısa süre içerisinde izleyip bitirdim. 

  Bölümler 20 dakika olduğundan sıkmıyor, eğer kendinizi izlediğiniz karakterin yerine koymayı seviyor iseniz bu dizi sizi çıldırtabilir, Phil'in başına gelen onca şanssızlıklar sizi bir yandan güldürüp bir yandan da sinirlendiriyor. 


  Dünyada tek kalsanız  yapabileceğiniz her şeyi Phil zaten dizide yapıyor, bazen onun yaşamına imreniyor olsanız da bazen de yaşadığınız hayatın, hayatınızdaki insanların değerini daha iyi anlıyorsunuz. 


  Şimdi diyeceksiniz ki dizi böyle gider mi? Gitmiyor zaten çılgınlıklar falan eğlenceli oluyor da bir süre sonra dizi yeni sürprizler gösteriyor. Yani film genelde güldürüyor 😂   BUNLAR DA DİZİDEN BİRKAÇ FOTOĞRAF:
  Hiç yorum yok:

  Blogger tarafından desteklenmektedir.