Ads Top

Uzaylıyla KarşılaşsamBu günlerde twitter gündeminde baya uzaylı konuları vardı. Bugün de #UzaylıylaKarşılaşsam konusu gündemde idi. Baya komik espiriler yapıldı olaya  komedi tarafından baktı çoğu kişi. Eh tabi eğlenceliydi fakat bu kadar da her şeyi gır gıra almamak lazım ben baya ciddi ciddi düşündüm.

Şuan da uzaylıların dost canlısı olduklarını varsayarak anlatıyorum zaten de dost canlısı olduklarını düşünüyorum çünkü öyle olmasalardı çoktan amaçlarını gerçekleştirmiş olurlardı. Sen o kadar uzaklıktaki galaksiden ışık hızından daha yüksek bir hızla buraya gel Dünya'lıların basit silahlarından mı korkacaksın, neyse.

İlk yapacağım şey şoka girmemeye çalışmak olurdu çünkü baya ürkütücü alıkonulma hikayeleri okudum. Sonrasında ise onunla anlaşmaya çalışırdım dil olarak fakat onların telapati ile anlaştıklarını düşünüyorum fakat birden çok uzaylı ırkı olduğu tahmin ediliyor hepsinin anlaşma tekniği aynı olmayabilir. 

Bunun en iyi anlatan film yakın zamanda çıkan Arrival filmi onun hakkında bir yorum yazmıştım ona da şuraya tıklayarak gidebilir okuyabilirsiniz. Ne kadar güzelmiş kendi blogundan kendi reklamını yapmak. Neyse devam ediyorum, umarım rahatsız olmuyorsunuz arada konuyu dağıtıyorum  sohbet tarzında, doğal olsun istiyorum.

Devam ediyorum anlaştıktan sonra sorular sormaya başlarım ama ne sorular bıktırabilirim yani şuan bile aklıma onlarca soru geliyor. Neden geldiniz? Neden daha önce gelmediniz? Nereden geldiniz? Neye inanıyorsunuz? gibi.

Sonrasında da isteklerimi sıralardım belli ki insanların özgür iradelerine karışmıyorlar fakat yine de şansımı denerdim şu Dünyaya bir çeki düzen vermelerini isterdim. Çok karmaşık saçma bir Dünyada yaşıyoruz çünkü hiç mutlu değilim.

Böyle böyle devam ederdim yani iyi niyetli isteklerle. Bu arada eğer uzaylı ile ilgili konulara karşı özel bir merak hissediyor iseniz Haktan Akdoğan'ın HaberTürk kanalında yayınlanan Öteki Gündem programına konuk olduğu bölümleri youtubeden bulup izlemenizi tavsiye ederim ve İlhan Berat Yılmam diye bir youtube kanalı var büyük hayranlıkla takip ediyorum ona da bir göz atabilirsiniz.

Ee siz ne yapardınız uzaylılarla karşılaşsaydınız yazın yorumlara olur mu? Yazım hakkında düşüncelerinizi de merakla bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.