Ads Top

Altın Kelebek Ödülleri Olmuş YouTube Trendler (💩)


Geçenlerde Altın Kelebek ödül töreni yapıldı. Birçok tanıdık isim sahnedeydi. Hep göz önünde olanlar yani. İyi işler değil büyük işler yapanlar yani. Yaptıklarını insanların gözüne sokaklar. Gerçekten de çok saçma bir ödül töreniydi ama oyları herkese açık bırakırsan ve ülkede değerli işlere değil popüler işlere ilgi olduğunu da göz önünde bulundurursak, şaşırmadım ödül kazananlara. Yani ödülü Şeyma Subaşı verdi, Enes Batur aldı ne kadar ciddiye alabilirsin bu ödül törenini.. Neredeyse YouTube trendleri alıp onlara ödül vermişler 😑

Bu işler böyle giderse iyi iş yapan tiyatrocular oyuncular, yazarlar, müzisyenler, radyocular hak ettiği yerde olamayacak. İyi işlere asla hak ettiği değeri verilemeyecek. Her yıl çıkacak cem yılmaz iki komik espiriler yapıp yıllarca ekranda olan birine ödülü verecek, yine popüler ama yararsız işler yapıp ödülü alanlar olacak. Umarım bu böyle devam etmez.

4 yorum:

 1. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Bu tarz ödül törenlerini hiçbir zaman yeterince adil bulamıyorum maalesef
  Ama etkinlik için gerçekten uğraşılmış ve emek harcanmış. Bu işin arka planında emekçilerin eline sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Sibelynka' nın yorumuna kalpten katılıyorum. Ödül kısmından daha çok 'ne giymiş' olayı tamamen..

  YanıtlaSil
 3. Ciddiye 'alamıyoruz' işte Barış Özcan'ın olduğu bir youtube camiasında 'miribi irkidişlir' diye giriş yapıp küçük çocukların beyinlerine küfrü empoze eden birine ödül veriliyor. Ülkenin ipini kopardılar iyice.

  YanıtlaSil
 4. kesinlikle katılıyorum."Şeyma Subaşı" kimdir?Necidir?Ne yapar?Babası yaşında bir adamla evli olmaktan başka...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.